نمایشگر اختلاف فشار بین اتاقی (گیج دیجیتالی)

نمایشگر اختلاف فشار بین اتاقی (گیج دیجیتالی)

AKO Clean Room Monitor

 

نمایشگراختلاف فشار بین اتاقی آکو( کد محصول : DP-WD3 )

 

مناسب جهت نصب در اتاق های تمیز و آزمایشگاهی

 رنج کاری 99- الی 99+ پاسکال

 نمایشگر سون سگمنتی

دقت اندازه گیری بالا (دارای گواهی کالیبره)

قابل ارائه با خروجی های استاندارد

(جریانی 4-20 mA، ولتاژی 0-10 V ، شبکه ای مدباس RTU و رله ایDPS )

 


دانلود کاتالوگ نمایشگر اختلاف فشار بین اتاقی آکو [کلیک کنید ...]

 

CoolPlace 11

نمایشگر اختلاف فشار بین اتاقی  آکو مناسب جهت سنجش اختلاف فشار دو محیط می باشد که توسط 2عدد پراپ پلاستیکی و شیلنگ های سیلیکونی (2متر)که همراه نمایشگر اختلاف فشار بین اتاقی ارائه می گردد می باشد. نمایشگر اختلاف فشار بین اتاقی آکو با رنج سنجش اختلاف فشار  99- الی  99+ پاسکال مناسب جهت نصب در اتاق های تمیز و آزمایشکاهی و بیمارستانی می باشد همچنین نمایشگر اختلاف فشار بین اتاقی آکو با دارا بودن گواهی کالیبره دقت اندازه گیری بالایی دارند و مناسب برای مراکز حساس پزشکی و درمانی می باشد.

نمایشگر اختلاف فشار بین اتاقی آکو دارای دور استیل می باشند که متناسب با ملزومات GMP اتاق های تمیز و آزمایشگاهی می باشد.

نمایشگر اختلاف فشار بین اتاقی آکو قابل ارائه با خروجی های استاندارد جریانی ، ولتاژی و شبکه ای مدباس و خروجی رله  (DPS) می باشد. که نمایشگر اختلاف فشار بین اتاقی آکو با خروجی جریانی به ازای 99- الی 99+ جریان 4-20 میلی آمپر و نمایشگر اختلاف فشار بین اتاقی آکو با خروجی ولتاژ به ازای 99- الی 99+ ولتاژ 0 الی 10 ولت dc دارند و نمایشگر اختلاف فشار بین اتاقی آکو با خروجی شبکه دارای پروتکل مدباس RTU می باشند که توانایی وصل شدن به انواع کنترلرها و کامپیوترها را دارند همچنین نمایشگر اختلاف فشار بین اتاقی آکو با خروجی رله (DPS) با دارا بودن 2 عدد رله و تنظیم حد بالا و حد پایین عمل سوئیچینگ و تغییر وضعیت را در مقادیر تنظیم شده را دارند.

نمایشگر اختلاف فشار بین اتاقی آکو دارای قابلیت کالیبره شدن و تنظیم مقدار اندازه گیری شده را دارند برای این منظور پوش باتنی  قرارداده شده است که با فشاردادن آن مقادیر صفر شده و کالیبره می کرد.

نمایشگر اختلاف فشار بین اتاقی آکو دارای قابلیت تنظیم سیگنال خروجی (جریان یا ولتاژ) را دارد به این صورت که اگر مقدار اختلاف فشار سنجش شده و مقدار سیگنال خروجی سنسور (جریان یا ولتاژ) با مقدار نشان داده شده در نمایشگر سنسور اختلاف داشته باشد می توان با تنظیم پتانسیومتر R3 مقدار سیگنال خروجی سنسور را تغییر  داد تا میزان آن با مقدار نمایش داده شده در نمایشگر سنسور یکی بشود.

نمایشگر اختلاف فشار بین اتاقی آکو دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 

 

 

 

AKO-Color.png

تولید و فروش تجهیزات ابزار دقیق

اتوماسیون صنعتی و مانیتورینگ