سنسور اختلاف فشار ( جریانی )

سنسورهای اختلاف فشار (جریانی)

AKO Differential Pressure sensor


 

سنسور های اختلاف فشار آکو ( کد محصول : DP-RD1-C )

 

✔ رنج اندازه گیری اختلاف فشار (2000P.a±)

✔ دقت اندازه گیری بالا دارای گواهی کالیبره

✔ سنسورهای اکتیو با خروجی استاندارد جریانی (4-20mA)، ولتاژی (0-10v)، شبکه ای(Modbus RTU) و بی سیم (Wireless)

✔ انتخاب بازه کاری توسط اپراتور (Multi Range)

✔ قابلیت کالیبره و صفر کردن سنسور

✔ مناسب جهت سنجش اختلاف فشار اتاق های تمیز، مراکز آزمایشگاهی و پزشکی و ...

✔ مناسب جهت نمایش وضعیت انواع فیلترها (هپا و ... )

✔ مناسب جهت سنجش حجم هوای عبوری (Air Flow)

 

دانلود کاتالوگ سنسور اختلاف فشار آکو [کلیک کنید ...]

دانلود گواهی کالیبره سنسور اختلاف فشار آکو [کلیک کنید ...]

دانلود راهنمای سنسور اختلاف فشار آکو (Manual) [کلیک کنید ...]

 

CoolPlace 11

 سنسورهای اختلاف فشار آکو مناسب جهت سنجش اختلاف فشار دو محیط می باشد که توسط 2عدد پراپ پلاستیکی و شیلنگ های سیلیکونی (2متر)که همراه سنسور اختلاف فشار ارائه می گردد می باشد. سنسورهای اختلاف فشار آکو با رنج سنجش اختلاف فشار 0 الی 2000 پاسکال مناسب جهت نصب در اتاق های تمیز و آزمایشکاهی و بیمارستانی می باشد همچنین سنسورهای اختلاف فشار آکو با دارا بودن گواهی کالیبره دقت اندازه گیری بالایی دارند و مناسب برای مراکز حساس پزشکی و درمانی می باشد.

سنسور اختلاف فشار آکو همچنین مناسب برای نمایش وضعیت انواع فیلترهای نصب شده روی هواساز ها (مانند فیلتر هپا ، سیمی و ...) و فیلترهای سقفی نصب شده در بالای اتاق های تمیز داروسازی و آزمایشگاهی و بیمارستانی می باشد که میزان گرفتگی فیلتر را نمایش می دهد.سنسورهای اختلاف فشار آکو با خروجی رله علاوه بر نمایش میزان گرفتگی فیلترها با تنظیم مقدار ماکزیمم گرفتگی می تواند با سوئیچ رله خروجی باعت ایجاد هشدار یا آلارم کنترلی شود.

سنسورهای اختلاف فشار آکو در مدل های با نمایشگر و بدون نمایشگر تولید می شوند و با خروجی اکتیو جریانی (4الی20میلی آمپر)و ولتاژی (0الی10ولت) و شبکه ای (مدباس) و بی سیم قابل ارائه می باشد.

سنسورهای اختلاف فشار آکو دارای دیپ سوئیچ انتخاب رنج در مدل های جریانی و ولتاژی می باشد (Multi Range)تا اپراتور برحسب نوع نصب سنسور آن را تنظیم کند برای مثال اگر سنسور اختلاف فشار آکو برای سنجش اختلاف فشار اتاق های تمیز استفاده شود رنج 0 الی 100 پاسکال انتخاب می شود و اگر سنسورهای اختلاف فشار آکو برای نمایش وضعیت فیلتر ها نصب و استفاده شود رنج 0 الی 500 پاسکال انتخاب می شود و اگر برای سنجش حجم هوای عبوری هواسازها و اتاق های تمیز استفاده شود رنج 0الی 1000 یا 0الی 20000 پاسکال انتخاب می شود.

در سنسورهای اختلاف فشار آکو پوش باتن B1 برای صفر کردن مقدار سنسور در مرحله نصب و راه اندازی قرار گرفته شده است که ابتدا باید شیلگ های وصل شده به سنسور جدا شوند سپس پوش باتن B1 به مدت 2ثانیه فشارداده شود تا مقدار اندازه گیری صفر شود که اصطلاحا به آن Zero کرده گفته می شود. این کار یکبار فقط در زمان نصب و راه اندازی سنسور انجام می شود و نیازی به صفرکردن مقدار سنسور در هیچ زمان دیگری نیست.همچنین در سنسورهای اختلاف فشار آکو پوش باتن RES برای ریست کردن پردازنده برد قرار داده شده است که با فشردن آن سنسور خاموش و دوباره روشن می شود.

 سنسورهای اختلاف فشار آکو دارای قابلیت کالیبره شدن و تنظیم مقدار اندازه گیری شده را دارند برای این منظور پتانسیومتر R1 قرارداده شده است که با تنظیم آن، مقدار اندازه گیری شده کم و زیاد می شود که با این روش می توان سنسور را کالیبره کرد.

سنسورهای اختلاف فشار آکو دارای قابلیت تنظیم سیگنال خروجی (جریان یا ولتاژ) را دارد به این صورت که اگر مقدار اختلاف فشار سنجش شده و مقدار سیگنال خروجی سنسور (جریان یا ولتاژ) با مقدار نشان داده شده در نمایشگر سنسور اختلاف داشته باشد می توان با تنظیم پتانسیومتر R3 مقدار سیگنال خروجی سنسور را تغییر  داد تا میزان آن با مقدار نمایش داده شده در نمایشگر سنسور یکی بشود.

در سنسور اختلاف فشار رله ای آکو جهت تنظیم مقدار مبنا (SetPoint) که رله خروجی با رسیدن مقدار اندازه گیری شده به مقدار آن تغییر وضعیت می دهد (Switching) پتانسیومتر R3 قرار داده شده است که با تغییر آن مقدار مبنا مورد نظر روی نمایشگر نمایش داده می شود تا مقدار مورد نظر تنظیم گردد.

در سنسور های اختلاف فشار آکو دارای 2عدد پراپ پلاستیکی و 2متر شیلینگ شفاف جهت نصب سنسور اختلاف فشار در محیط های آزمایشگاهی و اتاق های تمیز و ... قرار داده شده است.

سنسورها اختلاف فشار آکو دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 

CoolPlace 12

AKO-Color.png

تولید و فروش تجهیزات ابزار دقیق

اتوماسیون صنعتی و مانیتورینگ