سنسور دما و رطوبت اتاقی ( انبار دارویی)

سنسورهای دما و رطوبت اتاقی(انباردارویی)

AKO temp and humidity sensor (room)

 

سنسور های دما و رطوبت اتاقی آکو ( کد محصول : TH-RD1-M )

 رنج اندازه گیری دما (-40+80˚c) و رطوبت (0100%R.H)

✔ دقت اندازه گیری بالا دارای گواهی کالیبره (0.3˚c± برای دما و 2%R.H± برای رطوبت)

✔ سنسورهای اکتیو با خروجی استاندارد جریانی (4-20mA)، ولتاژی (0-10v)، شبکه ای(Modbus RTU) و بی سیم (Wireless)

✔ انتخاب بازه کاری توسط اپراتور (Multi Range)

✔ قابلیت تنظیم و کالیبره کردن سنسور

✔ مناسب جهت نصب در انبارهای دارویی و غذایی، مراکز پزشکی، آزمایشگاهی و بیمارستانی ، سردخانه ها و گلخانه ها و  ...

 

دانلود کاتالوگ سنسور دما و رطوبت اتاقی آکو [کلیک کنید ...]

دانلود گواهی کالیبره سنسور دما و رطوبت اتاقی آکو [کلیک کنید ...]

دانلود راهنمای سنسور دما و رطوبت آکو (Manual) [کلیک کنید ...]

 CoolPlace 5

 

✔ سنسورهای دما و رطوبت آکو در رنج های کاری متفاوت ودر نوع داکتی و اتاقی با نمایشگر و بدون نمایشگر ساخت می شوند وسنسورهای دما و رطوبت آکو  با خروجی سیگنال استاندار جریانی (4-20mA) یا ولتاژی (0-10V) یا بصورت شبکه (Modbus RTU) و یا بصورت بی سیم  باتری دار(Wireless) قابل ارائه هستند.

 سنسورهای دما و رطوبت اتاقی آکو مناسب جهت سنجش دما و رطوبت با رنج اندازه گیری دما (40- درحه الی 80+ درجه سانتی گراد) و رطوبت (0 الی 100%) مناسب جهت نصب در انواع انبارهای دارویی مانند انبارهای فریز(10-~20-˚c) ،  انبارهای cold place (2~8˚c) و انبارهای cool place (8~15˚c) وانبارهای معمولی temperature room (15~25˚c) و محیط های آزمایشگاهی و بیمارستانی و انبارهای دارویی و مواد غذایی و سردخانه ها و گلخانه ها و... می باشد همچنین سنسورهای دما و رطوبت داکتی آکو با دارا بودن گواهی کالیبره دقت اندازه گیری بالایی دارند و مناسب برای مراکز حساس پزشکی و درمانی می باشد.

 ✔ سنسورهای دما و رطوبت اتاقی دارای دیپ سوئیچ انتخاب رنج در مدل های جریانی و ولتاژی می باشند (Multi Range)تا اپراتور برحسب نوع محل نصب سنسور آن را تنظیم نمایید. برای مثال اگر سنسور دما و رطوبت اتاقی آکو برای سنجش دما و رطوبت اتاق های تمیز استفاده شود رنج دما برای  0 الی 50 درجه سانتی گراد انتخاب می شود و اگر سنسورهای دما و رطوبت اتاقی آکو برای سنجش دما و رطوبت یخچال ها و یا سرد خانه ها ها یا انبار دارویی و غذایی مورد استفاده قرار گیرد رنج 30- الی +20 انتخاب می شود و اگر سنسور دما و رطوبت اتاقی آکو برای خروجی دیگ های بخار استفاده شود رنج 0 الی 100+ درجه سانتی گراد استفاده می شود.

سنسورهای دما و رطوبت داکتی آکو دارای قابلیت کالیبره شدن مقدار انداز گیری دما و رطوبت را دارند. اگر مقدار اندازه گیری شده سنسور نیاز به کالیبره کردن داشته باشد ابتدا با فشردن پوش باتن B1 و سپس تنظیم پتانسیومتر R1 می توان مقدار دمای اندازه گیری شده را کالیبره نمود برای کالیبره کردن مقدار رطوبت اندازه گیری شده نیز به همین صورت و با استفاده از پتانسیومتر R2 می توان مقدار رطوبت را نیز کالیبره کرد.

✔ سنسورهای دما و رطوبت اتاقی آکو دارای قابلیت تنظیم سیگنال خروجی (جریان یا ولتاژ) را دارند به این صورت که اگر مقدار دما و رطوبت سنجش شده و مقدار سیگنال خروجی سنسور (جریان یا ولتاژ) با مقدار نشان داده شده در نمایشگر سنسور اختلاف داشته باشد می توان با تنظیم پتانسیومتر R3 مقدار سیگنال خروجی سنسور برای دما و با تنظیم پتانسیومتر R4 مقدار سیگنال خروجی سنسور برای رطوبت را تغییر  داد تا میزان آن با مقدار نمایش داده شده در نمایشگر سنسور یکی بشود.

✔ سنسورها دما و رطوبت اتاقی دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 

CoolPlace 1

AKO-Color.png

تولید و فروش تجهیزات ابزار دقیق

اتوماسیون صنعتی و مانیتورینگ